Michalovčania sú víťazom košického krajského kola McDonald’s Cupu

Benátky máme aj my...

Diváci sa v piatok na košických Benátkach na jazere zabávali, ako sa patrí. Dôkazom sú tieto “vikingské” ženy, ktoré fandili plavidlu v tvare vikingského draka aj s náležite oblečenou posádkou. Pokračovanie článku ... (zdroj).

Putovný pohár p.riaditeľky CVČ 2016

KORZÁR 23.3.2016

Košické Centrum voľného času na Orgovánovej 5 je už niekoľko desaťročí známe svojím prevažne technickým zameraním. Viac sa dočítate tu (zdroj):

článok 1

článok 2

29 tipov ako prežiť jarné prázdniny

Košice dnes: 15.február 2016

Oddnes sa začínajú pre deti Košického a Prešovského kraja jarné prázdniny. Celý týždeň budú oddychovať od školských povinností. Neviete, kam s deťmi zájsť? 

Viac sa dočítate tu (zdroj).

Počítače už nelákajú, in je modeling.

Košice: dnes 16.september 2015

Už ste vybrali dieťaťu vhodný krúžok podľa jeho veku a záujmu? Na škole či v centre voľného času (CVČ)? Ako fungujú krúžky v Košiciach a čo ponúka najväčšie centrum na Orgovánovej ulici zriadené mestom, nám porozprávala jeho riaditeľka Alena Mocná.

zdroj: http://www.kosicednes.sk/pocitace-uz-nelakaju-in-je-modeling/

Benátky 2015

zdroj: http://www.cas.sk/clanok/315908/benatky-v-kosiciach-na-vode-sa-ocitli-martania-i-pltka-z-plastovych-flias.html

Plastic model Košice

Vďaka aktivite Pavla Novotného, ktorý už niekoľko rokov vedie krúžky plastikových modelov a vedeniu centra sa uskutočnil v poradí už 6. ročník verejnej súťaže "Plastic model Košice". Táto súťaž sa po čase zaradila na Slovensku medzi top akcie, a tak bolo len samozrejmé, že tu už od rána panoval čulý ruch. Mohli ste tu stretnúť plastikových modelárov z Bardejova, Prešova, Popradu, Rožňavy, Jasova, Košíc, Čane, R. Soboty i ďalších miest a obcí. 

Čítajte viac (zdroj)

Košické rozprávkové Vianoce 10.12.2014

Košické Rozprávkové Vianoce 2014 na hlavnom pódiu pokračovali nadupaným a skutočne atraktívnym programom Centra voľného času Orgovánová 5. Výborná dramaturgia, skvelé načasovanie, dobrá dynamika, nádherné kostýmy a milé efektycharakterizovali dnešnú 120 minútovú show v ktorej vystúpilo viac ako 200 účinkujúcich. Všetci boli členmi záujmových útvarov Centra a známych súborov - Hviezdička, Uno Star, Street Rebel Hip Hop, moderátori, moderátorky, dramatickí umelci, ľudoví tanečníci a speváci, vynikajúca speváčka Agnes Hornyak a dnes pokrstený maskot Centruško. Plejádu malých i veľkých umelcov doplnil večer obľúbeným Vianočným rádiom DJ Pepo. Celé tak ako malo byť. Pozrite sa na fotografie a verím, ze budete so mnou súhlasiť.  (zdroj)

Fotogaléria z podujatia