Ponuku záujmových útvarov v školskom roku 2021/2022 pripravujeme!

Záujmové útvary na externom pracovisku CVČ

Všetky záujmové útvary je možné platiť aj internet bankingom na číslo účtu v tvare IBAN: SK28 5600 0000 0004 9561 4003. Nezabudnite dopísať variabilný symbol záujmového útvaru a do doplňujúcich údajov meno dieťaťa a obdobie, za ktoré platíte. Ďakujeme!!!

Prihlasovanie na záujmové útvary v školskom roku 2021/2022 začína 2.septembra 2021.

Vzhľadom na epidemickú situáciu, začnú záujmové útvary (krúžky) na ZŠ Kežmarská 30, Košice od 1.októbra 2021. Ďakujeme za porozumenie. 🙂

PracoviskoZáujmový útvarDeň, časPrihláška
ZŠ Kežmarská 30, KošiceHip hop
81811
pondelok, streda
14:00
Prihlásiť
ZŠ Kežmarská 30, KošiceŠerm
85311
podľa počtu prihlásenýchPrihlásiť
ZŠ Kežmarská 30, KošiceFutbal
81511
pondelok, streda
16:00
Prihlásiť
ZŠ Kežmarská 30, KošiceKarate
82311
utorok
17:00
Prihlásiť
ZŠ Kežmarská 30, KošicePohybová príprava
89011
utorok
13:45
Prihlásiť
ZŠ Kežmarská 30, KošiceStreľba
85711
streda
13:45
OBSADENÉ
ZŠ Kežmarská 30, KošiceChémia hrou
88911
štvrtok
13:45
OBSADENÉ
ZŠ Kežmarská 30, KošicePočítače hrou
88111
štvrtok
13:45
OBSADENÉ
ZŠ Kežmarská 30, KošiceSpoločenské tance Poprocký
84424
utorok, štvrtok
14:00
Prihlásiť

Prihlásiť sa je možné po kliknutí na pracovisko CVČ 🙂

PracoviskoZáujmový útvarDeňČas
CharkovskáElektronikstreda16:30
CharkovskáMladý sokoliarstreda16:00
CharkovskáMladý sokoliarštvrtok16:00
PopradskáMažoretky Twingypondelok, piatok16:00
PopradskáModerný tanec Dancin´Bugspondelok, streda17:00
PopradskáModerný tanec Dancin´Bugspondelok, streda17:50
PopradskáModerný tanec Hviezdičkapondelok, streda17:00, 18:00
OrgovánováElektronikpondelok16:00
OrgovánováModerný tanec Creative starspondelok16:00
OrgovánováModerný tanec Myšičkypondelok, streda15:30, 16:30, 17:30
OrgovánováŠportový šermpondelok, štvrtok16:00
OrgovánováLetecký modelárstreda16:00
OrgovánováKarate Kung Fupondelok16:30
OrgovánováLetecký modelárstreda16:00
OrgovánováModerný tanec Myšulienkyštvrtok9:30
JuhoslovanskáStreľbapondelok14:00
JuhoslovanskáStreľbapondelok16:00
JuhoslovanskáĽudový tanec a spev Vigančekpondelok, streda16:00
JuhoslovanskáFotografovanieutorok14:00
JuhoslovanskáFotografovanieutorok16:00
JuhoslovanskáLetecký modelárštvrtok14:00
JuhoslovanskáBasketbalpiatok16:00
StarozagorskáKarateutorok, streda16:00
StarozagorskáModerný tanec Myšičkyutorok, štvrtok16:15
StarozagorskáModerný tanec Myšičkystreda9:30
StarozagorskáĽudový tanec Halúzkaštvrtok15:00, 16:00, 17:00
StarozagorskáYamaha Prvé krôčiky k hudbeutorok9:00
StarozagorskáYamaha Robíkutorok10:00
StarozagorskáHerectvopodľa počtu prihlásených

Dokumentáciu záujmových útvarov nájdete tu:

Záujmové útvary prebiehajú na týchto partnerských školách a zariadeniach 2020/2021

CMŠ Krosnianska, FC Košice, Kalimero, Kulturpark, Mestská plaváreň Košice, MŠ Žiacka, MŠ Budapeštianska, MŠ Čordáková, MŠ Dénešova, MŠ Družicová, MŠ Galaktická, MŠ Hečkova, MŠ Humenská, MŠ Juhoslovanská, MŠ Kalinovská, MŠ Košická Nová Ves, MŠ Lidické námestie, MŠ Myslava, MŠ Ovručská, MŠ Poľov, MŠ Šebastovce, MŠ Stará Baštová, MŠ Zádielska, MŠ Zupkova, MŠ Želiarska, ZŠ Belehradská, ZŠ Bernolákova, ZŠ Bruselská, ZŠ Družicová, ZŠ Fábryho, ZŠ Janigová, ZŠ Krosnianska 2, ZŠ Maurerova, ZŠ Mateja Lechkého, ZŠ Postupimská, ZŠ Starozagorská, ZŠ Trebišovská