Dokumenty CVČ

Rada ŠZ Centra voľného času

ZOOZ PŠaV pri CVČ

Zverejňovanie

Reklamné predmety CVČ

Naši partneri

Prevencia násilia

Kniha: KOŠICE Z NEBA 15€

Prijmite pozvanie preletieť krásou Košíc kde zažijete dychberúce zábery a objavíte to, čo ste doteraz nevideli.

Nájdete 100 leteckých fotografií, historické a kultúrne pamiatky ,šport a módu. Samozrejme aj naše CVČ a obľúbené záujmové útvary.

🙂Všetky reklamné predmety si môžete zakúpiť u nás na recepcii CVČ Popradská 86 🙂

GUĽÔČKOVÉ PERO 1,20€

Guľôčkové pero s pozdĺžnym nápisom nášho centra má modrú náplň a je z recyklovaného papiera. V ponuke je vo viacerých farbách.

JOJO 1,30€

JOJO je generáciami odskúšaná a stále obľúbená zábavka detí. S usmievavým Ježkom Centruškom si vyskúšajte svoju trpezlivosť a zručnosť. Priemer JOJA je 5 cm, vybrať si môžete z niekoľkých farieb.

PONČO 2,20€

Máte radi prechádzky, turistiku či výlety? S pláštenkou do dažďa ostanete pekne v suchu aj keď sa rozprší. Praktické balenie v červenej a modrej guličke má karabínku na zavesenie.

ZÁPISNÍK S PEROM 3,50€

Špirálovo viazaný poznámkový blok z recyklovaného kartónu s logom CVČ, má 60 linajkových strán. Súčasťou zápisníka je aj v pútku uchytené pero z recyklovaného papiera, s modrou náplňou. Rozmery zápisníka: 17.8 x 13.5 cm.

TERMO HRNČEK 7,50€

Termo hrnček s bambusovým dekorom a rúčkou má objem 300 ml. Dvojstenný hrnček z nehrdzavejúcej ocele a tesniacim viečkom udržiava teplotu chladených alebo horúcich nápojov.

MAGNETKA 2,00€

Peknou spomienkou na návštevu planetária v našom centre je magnetka s krásnymi zábermi vesmíru. Vybrať si môžete z piatich rôznych motívov.

SKLADACÍ POHÁRIK   2,30€

Okrúhla plastová krabička s karabínkou na zavesenie v sebe ukrýva praktický skladací pohárik. Oceníte ho na výletoch, v škole…kdekoľvek, keď sa chcete napiť zo svojho vlastného pohárika. Krabička s logom CVČ je v zelenej, červenej a žltej farbe.